додому Новини Розваги У Корсунському заповіднику відреставрували арковий місток

У Корсунському заповіднику відреставрували арковий місток

0

У Корсунь-Шевченківському заповіднику оновили одну з наймальовничіших точок прогулянкового маршруту — арковий місток, що веде від джерела до Князівської алеї. Про це повідомляється на сторінці заповідника в мережі Фейсбук.

Як розповідають у заповіднику, міст довгий час стояв без ремонту, його дерев’яний настил страждав від мотоциклів і природного зносу. Завдяки благодійнику, який надав якісну деревину, і злагодженій праці відділу охорони природи та господарського відділу, настил повністю замінили. Також пофарбували перила й надали мосту естетичного завершення.

Фото з Фейсбук сторінки Корсунь-Шевченкiвського державного iсторико-культурного заповiдника

Його головна прикраса — чотири лебеді, що «сторожують» міст з обох боків. Вони додають локації казкової атмосфери й уже стали улюбленим фоном для фото.

Фото з Фейсбук сторінки Корсунь-Шевченкiвського державного iсторико-культурного заповiдника

Місток перекинутий над струмком Сирінг, що бере початок у джерелі в східній частині парку. Він з’єднує дві частини заповідника й давно став символом затишку цього місця.

До речі, сам Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник — одна з перлин Черкащини. Розташований на мальовничих острівцях річки Рось, він славиться своєю природною красою і архітектурою. Палацовий ансамбль, острівні алеї, шепіт річки Рось і спокій старих дерев роблять його ідеальним для відпочинку.

Фото з Фейсбук сторінки Корсунь-Шевченкiвського державного iсторико-культурного заповiдника

Вже оновлений арковий місток через Сирін чекає на відвідувачів.

Читайте також на сайті ВІККА

  • Історик із Черкас Валерій Ластовський показав останні фото Виноградського Ірдинського монастиря, який розташовувався біля села Мале Старосілля на Смілянщині. Фото зроблені у 1928, коли будівлю монастиря почали руйнувати.
  • Черкащанин Віталій Пітвало виклав відео з підземних ходів ірдинського Виноградського монастиря. Ці печери розташовані неподалік села Мале Старосілля, Черкаського району. Відео своїх підземних подорожей він виклав в мережі Ютюб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version