У Корсунь-Шевченківському районі стартував ремонт дороги (Фото)

У Корсунь-Шевченківському районі на ділянці автодороги державного значення Н-01 Київ–Знам’янка стартував поточний середній ремонт. Ремонт здійснюватиметься від мосту через річку Рось у місті Корсунь-Шевченківський до кордоні Городищенського району.

Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

На 8,4 км дороги Н-01 6 жовтня розпочато ремонт проїзної частини: фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття.

В межах поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 буде виконано наступний комплекс робіт:

вирубка порослі та чагарнику; влаштування водовідведення; регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг із застосуванням бітумної емульсії та цементу; влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом; влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: влаштування основи дорожнього одягу та вирівнюючого шару покриття; укріплення узбіч; влаштування з’їздів з дороги; влаштування чотирьох зупинок для громадського транспорту; влаштування шістьох пішохідних переходів з автономним освітленням; влаштування нового металевого бар’єрного огородження; нанесення дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Поточний середній ремонт ділянки автодороги Н-01 заплановано завершити цього року.

Цього року у межах програми «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка загалом буде відремонтовано та введено в експлуатацію понад 44 км дорожнього покриття.

На час поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-01 рух автомобілів ускладнено, рух здійснюється у реверсному режимі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Звенигородщині продовжують відновлювати місцеві дороги.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут