У Катеринопільському районі вандали нищать цвинтар (ФОТО)

Жителі села Залізнячки, що входить до складу Єрківської ОТГ, скаржаться на те, що шукачі дармового металу нищать кладовище, зривають алюмінієві таблички, викопують металеві хрести, пишуть "Вісті Черкащини".

"Як тільки в цих людей (нелюдів) піднялася рука таке зробити? Чи в них немає рідних померлих? Чи вони і на своїх познімали хрести і здали на брухт? Та хіба ж їм батьки не розповідали, що з такого святого місця не можна нічого брати? Як їх можна назвати, коли вони з кладовища хочуть збагатитися? Вандали?" − скаржаться мешканці села у спільному листі.

Голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий про цей інцидент знає.

"Хіба це тільки в нас? Така проблема зараз скрізь. Злочинців розшукує поліція, − каже Польовий. − Нині на тому цвинтарі все розчищають, вирубують зарослі, будемо робити огорожу. Не думаю, що це врятує від злодіїв, але порядок наведемо".

Депутат Катеринопільської райради від Залізнячки Микола Шевченко теж поінформований. Вважає, що треба слідкувати не тільки за злодіями, а насамперед контролювати пункти прийому брухту.

Наразі на цвинтарі ведуться активні роботи з розчистки території та прибирання. Два хрести злочинці забрали, а 5 викопали і залишили. Ймовірно, за один раз не могли всі перенести.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині судитимуть чоловіка, який обкрадав могили.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут