У Геронимівці, що під Черкасами, місцеві жителі спільно із територіальною обороною розбирають покинуті довгобуди. Про це журналістам сайту vikka.ua стало відомо із власних джерел.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/02/26163527/photo_2022-02-24_12-04-38.jpg)
Із будматеріалів на виїздах із села облаштовують блок-пости. На них місцеві зі зброє вже несуть варту.
Нагадаємо, що в Черкаській області встановлюють блок-пости на всіх основних магістралях, а також на виїздах і в’їздах в населені пункти.
У Селі Скориківка та Львівка, Новодмитрівської ОТГ, місцеві жителі організували нічне патрулювання населеними пунктами. Магазини перестали продавати алкоголь.