У Червонослобідській лікарні не вистачає кисню для хворих

Ситуація в Червонослобідській лікарні із забезпеченням кисневою станцією є досить критичною. На 25 жовтня 77 хворих знаходяться під кисневими концентраторами і потребують оксигенотерапії. Пристрої регулярно виходять з ладу, а кількість хворих постійно зростає. Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА з посиланням на  керівництво закладу.

КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради є закладом «другої хвилі», де надають допомогу хворим на COVID-19.

«Черкащина поки що залишається в помаранчевій зоні, але, як не прикро, маємо негативну динаміку із захворюваності на коронавірус. З кожним днем зростає заповнюваність ліжкомісць. Забезпечення кисневою станцією Червонослобідської лікарні – життєво важливе питання», – інформує голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко.

ck-oda.gov.ua

Для того щоб якомога швидше вирішити це питання голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко поспілкувалася у режимі Zoom-конференції з головами сусідніх територіальних громад: Мошнівської, Медведівської, Будищенської, Степанківської, Чигиринської, Червонослобідської, Леськівської, Руськополянської та Сагунівської.

Загалом вартість кисневої станції складає близько 8 млн грн. Частину коштів буде отримано з державного бюджету. Решту необхідно віднайти у бюджетах територіальних громад та спільними зусиллями профінансувати проект.

Як повідомляла раніше vikka.ua, Процес отримання COVID-сертифікату в “Дії” змінився

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net