У Червоній Слободі зі скандалом присвоювали вулиці ім'я бійця

Виконавчий комітет Червоної Слободи Черкаського району лише з другого разу перейменував вулицю Радянську на честь загиблого бійця Іллі Іделя.

26-річний Ілля Ідель був уродженцем Червоної Слободи. Він помер у столичному госпіталі внаслідок тяжких поранень, отриманих у бою на Луганщині наприкінці минулого літа.

За словами підприємця, бійця батальйону "Айдар" Олега Островського, голосування відбувалося із суперечками.

"У мене в голові не вкладалося, що я почув… Мало того, що за цілий рік вони це не могли зробити… Деякі депутати навіть не знали, що він воював на сході України в доб. бат."Айдар". Інші були просто проти цього – мотивуючи, що це незаконно… "…його туди ніхто не посилав…", "…в нас немає війни…" – казав один із депутатів", – написав Островський.

"Ще після півгодинних дебатів нарешті поставили це РОКОВЕ питання на голосування… Дякувати Богові – мінімальною більшістю в с. Червона Слобода є вулиця Герою України, бійцю доб. бат."АЙДАР" – Ільї Іделя (позивний "РГД"). ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!" – додав побратим Іделя.

 
 

СТИДНО І ГІРКО,,, 21.08.2015року Божого був запрошений на виконком с. Червона Слобода Черкаського району Черкаської обл…

Posted by Олег Островський on 25 серпня 2015 р.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net