У черкаському парку діти спробували професію рятувальника (ФОТО)

22 липня у черкаському парку "Перемога" розгорнулось імпровізоване "Місто професій" – унікальний національний проект, де діти різного віку могли спробувати себе в усіх представлених професіях та зрозуміти їхню суспільну важливість. Про це повідомляє УДСНС у Черкаській області.

Перший крок у свою професію зробили понад сотні юних черкащан. Упродовж чотирьох годин діти змогли відчути себе дорослими: отримати на вході в містечко свій перший імпровізований паспорт, влаштуватись на роботу, отримати першу зарплату і витратити її.

Найактивніше діти згуртовувалися біля майданчиків, де розгорнулись фахівці Служби "101": пожежні, хіміки, водолази, психологи та екстремальні медики. Після коротенького навчального ознайомлення, свій перший крок у професію рятувальника зробили кілька сотень юних черкащан.

Малята з величезною цікавістю проходили майстер-класи, приміряли пожежні каски та обладнання, керували пожежним автомобілем, працювали зі спецінструментом, надавали психологічну та медичну допомогу, реанімували потерпілих та гасили водою умовні пожежі. За кожну відпрацьовану професію сумлінні "працівники" отримували заробітну плату, яку змогли одразу ж витратити її в крамниці солодощів і подарунків на території "Міста професій".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у дитячому таборі на Черкащині відзначили "Олімпійське літо".

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут