У черкаському музеї презентували персональну виставку родини художників зі Львова (ФОТО)

Черкаський обласний художній музей вперше представляє спільну персональну виставку родини художників зі Львова Романа та Надії Федин. Про це інформує прес-служба музею.

Головною темою творчості родини Федин є самобутність карпатського краю – Гуцульщини, його історія, культура, традиції, обряди, усна народна творчість. Увесь цей багатий і динамічний світ представлений у 40 полотнах.

Також на виставці експонуються роботи й іншої тематики. Зокрема, у серіях "Флора" та "Місто", художники лірично і м'яко змальовують Львів, місто, де вони провели свою юність.

Для подружжя Федин характерна особлива манера живописання: вони створюють свої полотна у творчому тандемі, доповнюючи одне одного, тобто у чотири руки. Тому сприймати Романа і Надію Федин можна лише як цілісний творчий дует.

Ескізів до картин вони не роблять, за словами художників, світ карпатського краю одразу вимальовує в уяві як сюжети, так і енергетику майбутнього твору. У своїй творчості митці використовують техніку накладання фарб мастихіном, завдяки чому зображення позбавляється зайвої деталізації, набуває об’єму і оживає на очах.

Виставка робіт Романа та Надії Федин у Черкаському обласному художньому музеї діятиме з 22 червня по 22 липня 2018 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські театрали показуватимуть вистави в дитячих садках.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук