У Черкаському краєзнавчому музеї відкрили виставку шкільних артефактів

31 серпня 2017 року у фойє обласного краєзнавчого музею відкрили цікаву ретроспективну виставку з нагоди Дня знань. Про це пише "Інфоміст".

Гості просвітницького закладу завдяки "Подорожі у країну знань", а саме таку назву має виставка, отримали можливість переміститися у часі. Дорослі − з ностальгією, а школярі − з цікавістю та допитливістю.

Серед експонатів – зошити, атестати, шкільне приладдя, форма та навіть шпаргалки минулих часів, що дійсно представляють велику цінність для музею. Цікаво, що представлених експонатів незабаром може побільшати, адже багато черкащан пропонують музею прийняти їх власні речі, що стосуються їхньої особистої історії навчання у школі.

Експонуватиметься виставка від 1 вересня до 2 жовтня, коли всі вітатимемо вчителів та педагогів із Днем учителя. Директор Черкаського обласного краєзнавчого музею Ірина Собко розповідає, що ідея створити таку ретроспективну експозицію виникла не зараз. Вона час від часу з’являлася на світ, коли працівники починали передивлятися музейні Фонди. Та ось нарешті матеріалізувалася завдяки старанням співробітників та наукових працівників.

Натхненником виставки стала Людмила Риндіна. Дещо і своє поприносили до музею – шкільні світлини та речі, які дивом залишились вдома. За словами спеціалістів музейних Фондів, ними було перегорнуто масу (більше 300) експонатів, що зберігаються в установі, і які тематично підходять до виставки. Плюс з’явились нові, після того, як звернулися через соціальні мережі з проханням подарувати свої "шкільні артефакти". Таким чином колекція поповнилась шкільною формою різних часів, великою кількістю унікальних підручників, посібників та навіть шкільних парт.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у краєзнавчому музеї черкасці перевтілюються на лицарів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут