У Черкаському ЦНАПІ додали нову послугу

У Центрі надання адміністративних послуг Черкас громадяни можуть отримати нову послугу – «Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів». Про це повідомляють у Черкському ЦНАПі. 

Напередодні адміністратори ЦНАПу пройшли навчання щодо вхідного пакету документів відповідної послуги. Навчання провели – начальник відділу виробництва тваринної продукції департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА Анатолій Чернецький та головний спеціаліст відділу Лідія Гармаш.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
1. Доручення.
2. Заява про видачу сертифіката племінних (генетичних) ресурсів.
3. Копія договору купівлі-продажу племінних ресурсів (племінні тварини великої рогатої худоби, коні, свині, вівці, кози, хутрові звірі, всі види сільськогосподарської птиці, бжолопакети та матки племінних пасік, рибництво, шовківництво)
4. При реалізації генетичних ресурсів: (сперми, яйцеклітин та ембріонів) продавець надаєкопію карткиплемінного бугая занесеного до каталогу бугаїв – плідників допущених до відтворення у поточному році. У сертифікатах подається інформація: на сперму – про самця; на яйцеклітину про самицю; на ембріони про вид племінних генетичних ресурсів.
5. Копію свідоцтва про реєстрацію суб’єкта племінної справи у тваринництві у Державному племінному реєстрі.
6. Дані племінного обліку, що використовуються при заповнені сертифікату племінних (генетичних) ресурсів( на електронних носіях).

Читайте також:

53-річна жителька м. Умані, продавала наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net