Триває проєкт на якому школярів ознайомлюють зі складом військової аптечки та особливостями її застосування. Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/22120759/vyhovanna.jpg)
Як відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна, такі заняття у даний час є дуже актуальними.
«Навіть у мирному житті знання про першу домедичну допомогу можуть стати у нагоді, а під час війни вони можуть врятувати життя, тому такі уроки надзвичайно важливі», – переконана заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.
Начальник відділу молоді та національно патріотичного виховання Віталій Козир зазначає, що мінімальні теоретичні знання можуть знадобитися у повсякденному житті і в мирний час, а воєнний – збільшити шанси на виживання. Також навчальним закладам передали посібники «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблені Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури.
Читайте також: