У Черкаській облраді прийняли бюджет на 2021 рік

Депутати Черкаської облради прийняли бюджет області на 2021 рік.

За словами голови облради Анатолія Підгорного, першочергово забезпечено захищені статті видатків, на них спрямовано 87% від загального фонду. Порівняно з минулим роком, обсяг бюджету зменшився на 9,1% за рахунок зменшення обсягів трансфертів з державного бюджету. У співставних умовах він залишився на рівні 2020 року.

«Дякую колегам за оперативну роботу! Протягом двох днів ми провели засідання всіх постійних комісій та розглянули на них зміни до бюджету 2020-го року, необхідні для затвердження субвенцій та перерозподілу коштів по головних розпорядниках. Також депутати детально розглянули проєкт бюджету на 2021 рік та низку важливих програм. Щодо основних показників головного фінансового документа області, то головне, що бюджет збалансований за доходами і видатками», – зазначив Підгорний у Facebook.

Також депутати підтримали низку важливих програм. Зокрема – комплексну програму «Турбота» і програму підтримки малого та середнього бізнесу.

«До того ж сьогодні підтримано проєкт рішення про звільнення від орендної плати орендарів державного та комунального майна, діяльність яких була заборонена на період карантину», – додав голова облради.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкащина отримає майже 15 мільйонів гривень на придбання шкільних автобусів.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут