У черкаській лікарні з’явилося нове обладнання для лікування суглобів

Лікарі КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» відтепер можуть працювати на новому обладнанні. Для операційного відділення закладу придбали артроскопічну стійку американського виробництва. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

2,3 млн грн. на ці потреби надійшли у якості субвенції з держбюджету за сприяння народного депутата України Любові Шпак.

chmr.gov.ua

«Це один з етапів розвитку нашої лікарні. Спочатку ми облаштували сучасну операційну: зробили ремонт, облаштували вентиляцію з обеззараженням повітря, придбали нові операційні столи, рентген-апарати для дослідження. Тепер наповнюємо операційну сучасним обладнанням», – говорить керівник лікарні Олександр Федорук.

За допомогою астроскопу можна проводити складні оперативні втручання на суглобах: колінних, плечових і дрібних,  а також зв’язках. Приміром, оперувати спортивні травми: пошкодження менісків, розриви зв’язок. На рік за допомогою нового обладнання можна буде оперувати до 200 людей з подібними патологіями.

chmr.gov.ua

«Зараз вся хірургія іде в цьому напрямку: з’являються інструменти, які дають змогу без розрізу потрапити в суглоб, вирішити питання і звідти піти, залишивши лише два невеликих отвори. Це розвиток на роки вперед, і це дає нам змогу закрити ще один напрямок в ортопедії – артроскопію. Це розвиток для нашого відділення, нашої лікарні і нашого міста. Це дасть змогу пацієнтам з Черкас отримувати послугу на місці, а не шукати її деінде», – говорить заступник директора КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги»  Віталій Григор`єв.

Керівник Третьої лікарні Олександр Федорук повідомив, що в закладі планується облаштувати ще одну сучасну операційну та відкрити відділення кардіохірургії.

Як повідомляла раніше vikka.ua, Ще понад 700 черкащан захворіли на коронавірус

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net