У Черкаські ОДА обговорили питання покращення стану річок області

Сьогодні на засіданні колегії Черкаської обласної державної адміністрації обговорили питання стану водних об’єктів області. У ході заходу було наголошено на необхідності реконструкції водоочисних об’єктів.

За словами голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, зі скаргами щодо забрудненості річок постійно звертаються жителі області. Пишуть про це й місцеві ЗМІ. А тому питання покращенн стану річок стоїть гостро й потребує найшвидшого реагування.

Керівниця управління екології та природних ресурсів Олена Звягінцева пояснила, що забруднення водних об’єктів Черкащини відбувається як через скиди відходів із підприємств, так і через замулюваність річок, будівництво об’єктів гідроенергетики, що змінює швидкість течії, розмив берегів та кліматичні зміни.

У ході колегії Олександр Скічко акцентував, що лише завдяки злагодженій роботі всіх структур можна досягти покращення стану річок. Зауважив він і на важливості того, аби контролюючі органи доводили справи про порушення природоохоронного законодавства до суду, адже цьогоріч туди дійшла лише одна така справа.

– Сьогодні стоїть нагальна  потреба в проведенні реконструкції очисних споруд, їхній модернізації, а також активізації роботи з розчистки річок, – наголосив Олександр Скічко. – На місцях потрібно посилити контроль за скидами стічних вод у водні об’єкти. Я б хотів звернутися до територіальних громад про необхідність встановлення прибережних захисних смуг, аби це дозволило правоохоронцям контролювати незаконне будівництво на берегах річок.

Також голова ОДА дав доручення  підготувати звернення до Кабміну щодо внесення змін до законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища для посилення відповідальності порушників.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Олександр Скічко розповів про #Серце_Канева

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net