додому Новини Черкащина У Черкасиобленерго пояснили, чому у деяких будинках не вимикають світло

У Черкасиобленерго пояснили, чому у деяких будинках не вимикають світло

0

У будинках, які знаходяться на одній лінії з критичною інфраструктурою, не вимикають електроенергію. Про це розповів голова правління “Черкасиобленерго” Олег Самчук на пресконференції, передає кореспондент vikka.ua.

Органи військової адміністрації та місцевого самоврядування визначили перелік об’єктів, що належать до критичної інфраструктури. Їх не вимикають від електроживлення.

“Черкащина отримує свій ліміт, згідно якого ми повинні забезпечити електричною енергією кожного споживача в рамках, яких нам дозволяє даний ліміт. Першочергово повинні бути заживлені критичні об’єкти інфраструктури: лікарні, адміністрації, об’єкти військового призначення, об’єкти, які працюють на оборонний комплекс і інші ряд об’єктів”, – зазначив Олег Самчук.

Відповідно у будинках, які під’єднані до ліній з критичною інфраструктурою, також не вимикають електроенергію.

“Так історично складено, що багато мереж збудовані протягом 50-60 років тому. Це зроблено так, що багато будинків знаходяться на одній лінії, наприклад, з об’єктом водопостачання, водовідведення, теплопостачання. Проте щоб споживачі були у більш рівних умовах, ці об’єкти у вечірній час також вимикаються”, – розповів Олег Самчук.

 

 

 

 

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

 

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version