У Черкаси припливав мандрівник, який побачив майже весь світ (ФОТО)

12 листопада у Черкаси на каяку по Дніпру приплив незвичайний гість – всесвітньовідомий професійний український мандрівник, фахівець з одиночного екстремального виживання, філософ, науковець і письменник Сергій Гордієнко, котрий мандрує світом майже все життя. Він обійшов і обплив майже увесь світ. Загальна протяжність подорожей – 160 тис. км. Про це йдеться у Facebook на сторінці Черкаського археологічного музею Середньої Наддніпрянщини.

Сергій Іванович двічі підкорив Північний полюс, першим піднявши на ньому український прапор; обплив на каяку по периметру Чорне море; на цьому ж плавзасобі боровся з багатоденним шестибальним штормом, пливучи вздовж берегів Охотського моря; пройшов на лижах тисячі кілометрів через глуху тайгу, непривітну тундру та кригою Льодовитого океану.

Чоловік перетнув вздовж і впоперек Євразію, подолавши пішки десятки тисяч кілометрів; був учасником першої української антарктичної експедиції, протягом 7 місяців пройшов півтори тисячі кілометрів вздовж Антарктичного півострова; з півдня на північ перетнув Південну і Центральну Америку, продираючись через джунглі і долаючи гірські хребти; сплавлявся на каное у тропіках по Амазонці і перетинав Північне полярне коло, пропливши тисячі кілометрів річкою Об.

В умовах пекельної спеки Сергій Гордієнко перетнув із заходу на схід пустелю Сахару; піднімався на найвищу гору Північної Америки; пробирався через палаючі ліси і торфовища.

Мандрівник відвідав у Черкасах археологічний музей, адже за своїм фахом пан Сергій є істориком. Більше години він розглядав експонати і слухав пояснення Михайла Сиволапа. Насамкінець Сергій Гордієнко сфотографувався з директором і залишив запис у Книзі відгуків. Це для музейників велика честь.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Роден рятуватиме черкаську художню школу мистецтв.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук