У Черкаси приїхали вихованці інтернату з Донеччини

До Смілянського інтернату привезли шістьох дітей-інвалідів із Дружківського будинку-інтернату Донецької області. Це хлопці віком 18-19 років.

З ініціативою переведення дітей виступив департамент соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

"Ще на початку року ми подали в Мінсоцполітики заявку, що в області є місця для розміщення дітей-інвалідів зі Сходу, і невдовзі мені зателефонував в. о. директора департаменту соцзахисту Донецької облдержадміністрації з проханням прийняти вихованців із Дружківки", – цитує завідувача сектору соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Черкаської області Миколу Моцного прес-служба ОДА.

Зараз у Смілянському дитячому будинку перебувають 176 підопічних. Тут люди з особливими потребами проживають до 35 років, а далі переселяються в психоневрологічні інтернати. Для дітей з важкими формами інвалідності адміністрація закладу створила умови для проведення реабілітаційних занять, розвитку здібностей. Крім того, в корпусі є навчальні класи, кабінети для проведення корекційної роботи, логопедичні кабінети, працює психолог. Активно впроваджують уроки фізпідготовки.

У серпні 2014 року інтернатні заклади Черкащини прийняли 50 переселенців із Макіївського психоневрологічного інтернату Донецької області. Очікується прибуття ще чотирьох дітей-інвалідів із Дружківського будинку-інтернату.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net