додому Новини Черкащина У Черкасах зупинили незаконну онлайн-торгівлю тютюном та махоркою (ФОТО)

У Черкасах зупинили незаконну онлайн-торгівлю тютюном та махоркою (ФОТО)

0

У Черкасах правоохоронці викрили зловмисника, який незаконно торгував фальсифікованими підакцизними тютюном та махоркою через Інтернет. Про це повідомляє пресслужба ДФС у Черкаській області.

Так, у межах проведення операції "Акциз-2019" було встановлено особу черкасця, який зберігав фальсифіковану махорку та тютюнову сировину. Вказану продукцію реалізовував через мережу Інтернет та через спеціально створені закриті групи у мессенджерах.

Під час перевірки було вилучено та передано на відповідальне зберігання 1,1 тонни махорки і тютюну загальною вартістю майже 1,4 млн. грн. Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 177-2 КУпАП.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ще трьох торговців психотропами судитимуть в Черкасах.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version