У Черкасах захворюваність на грип збільшилася на 25%

Піку захворюваності на ГРЗ та ГРВІ нині по Черкасах немає. Водночас, за останній тиждень по місту Черкаси рівень сезонних захворювань на ГРЗ та ГРВІ збільшився на 20-25%, повідомляє УНН-Центр.

"Ще немає тотальної госпіталізації, коли ми всіх кладемо у стаціонар, або перепрофільовуємо ліжка для невідкладних станів. Поки ми не дійшли до цієї межі, щоб вже наказом по лікарні та департаменту додатково розгортати ліжка. Але зараз саме така погода, яка сприяє розмноженню вірусів. Тому спостерігається збільшення захворюваності. Проте лікарні справляються із навантаженнями", – розповів директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.

Також він додав, що інфекційна лікарня, яка поділена на хвороби кишкової групи та хвороби вірусної групи, також справляється з потоком пацієнтів. У лікарні не можна в одну й ту саму палату покласти пацієнтів, наприклад, з ГРВІ та риновірусною інфекцією, щоб не було перехресної інфекції, тому й принцип роботи інфекційної лікарні боксований.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах та Умані зафіксовані найвищі показники захворюваності на грип.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net