додому Новини У Черкасах засудили терориста, який вступив до силового блоку "ДНР"

У Черкасах засудили терориста, який вступив до силового блоку "ДНР"

0

У Черкасах відбувся суд над жителем області, який займався терористичною діяльністю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Під час досудового розслідування було встановлено, що радикально налаштований житель Черкащини вступив до силового блоку терористичної організації "ДНР". Він чинив опір військовим Збройних сил України. Також він приймав участь у терористичних захопленнях будівель та споруд державних органів.

Окрім цього, підозрюваний за допомогою телефону та рації корегував вогонь по блокпостав Збройних сил України.

Під час судового провадження Соснівським районним судом міста Черкаси чоловіка було визнано винним у скоєних правопорушенням. Його засудили до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Умані телефонний терорист "замінував" готель.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version