У Черкасах заплатили ще 7 мільйонів за прибирання міфічного снігу

За механізоване прибирання доріг Черкас у період 1 грудня 2019 по 14 січня 2020 року департамент ЖКК Черкаської міської ради 22 січня перерахував на рахунки підрядних організацій майже 7 млн гривень. Про це свідчить інформація на порталі Spending.gov.ua.

Кошти перераховані на рахунки чотирьох приватних підприємців: Глухова Анатолія Володимировича, Бортника Юрія Зіновієвича, Гончаренко Юлії Юріївни та Мусієнко Світлани Василівни, пише 18000.

Всі проплати здійснені в межах угоди, укладеної між міською радою та ТОВ "Свій лад" за результатом проведеної процедур закупівлі. Всі ці підприємці  є "субпідрядними організаціями" ТОВ "Свій лад", які залучені ним до прибирання вулиць міста. 

Зазначимо, що відповідно до змін до договору, укладеного між чиновниками та ТОВ "Свій лад", 5,6 млн з перерахованих 7 млн є кредиторською заборгованістю за 2019 рік. 

Нагадаємо, на прибирання снігу протягом 6–30 листопада з міського бюджету пішло три мільйони гривень. Цю суму міський департамент ЖКК виплатив приватному підряднику. Незважаючи на те, що снігопадів цьогоріч у Черкасах ще не було і в зазначений період на земній поверхні не спостерігали навіть ожеледиці, підрядник, за його словами, боровся з негодою не покладаючи рук.

Під час сесії міської ради 26 грудня мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що збирається відсторонити від роботи всіх працівників ЖКК, які у листопаді керували прибиранням снігу в Черкасах.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут