У Черкасах за жовтень відремонтували 6 вулиць, на 4 тривають роботи

Протягом жовтня у Черкасах підрядною організацією було виконано ремонт окремих ділянок на вулицях Добровольчих Батальйонів, Сержанта Волкова, Кривалівська, Гуржіївська, Генерала Рибалка, Університетська. На них замінили верхній шар покриття. Про це повідомляється на сайті Черкаської міської ради.

Нині тривають роботи на вулицях Чіковані, Гоголя, Космонавтів, Василини.

«Також у переліку вулиць для аварійного ремонту, затвердженому обласною військовою адміністрацією, є ще декілька вулиць. А саме: вул. Тараскова, Смаглія, Якубовського, Раїси Кириченко, Поднєвича, Бородіна і міжквартальний проїзд від ж/б №71 до будівлі 87/1 по вул. Героїв Дніпра. На них плануємо ліквідувати нерівності, ями та вибоїни, якщо дозволять погодні умови», – зазначає в.о.директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко.

Нагадаємо, що влітку виконали ремонт на шістьох вулицях: Дахнівській, Набережній, Карбишева, 2-го Українського фронту, Максима Залізняка, Руставі.

«Військова агресія поставила усі українські міста, у тому числі і Черкаси, у складні умови. Передусім кошти місцевого бюджету спрямовуються на наближення нашої перемоги. Війна зруйнувала багато наших планів на розвиток Черкас, зокрема, і на покращення дорожньої інфраструктури. Проте ми обовязково реалізуємо їх після нашої перемоги. А поки будемо підтримувати лад на вулицях Черкас у міру наявних можливостей», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net