У Черкасах вже працюють 24 дитячі садочки

Дитячі садочки відвідують майже 2 тисячі маленьких містян, батьки яких працюють на підприємствах критичної інфраструктури. Серед них – 120 дітей з родин переселенців. Про це інформує департамент освіти та гуманітарної політики.

дитсадок садочок дитячий
ternopilcity.gov.ua

Працюють садочки з 8:00 до 17:00, вихованців старших груп тричі на день харчують.

Також у 18 садочках міста відновили прийом дітей ясельного віку до адаптаційних груп, де малеча перебуває до 4-х годин на день без харчування.

«Режим дня малечі складено із дотриманням методичних рекомендацій Міністерства освіти України про організацію роботи з дітьми під час воєнного стану, – розповідає заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна. – Рекомендації спрямовані на убезпечення дітей і працівників на випадок повітряних тривог, зокрема, як діяти у надзвичайних ситуаціях.
У кожному дошкільному закладі вихователі проводять тематичні бесіди і з дітьми, і з батьками. Працює практичний психолог – для психологічного  супроводу всіх учасників освітнього процесу».

За словами Анастасії Чубіної, нині є запити батьків на подальше відкриття дитячих садків, тому до роботи готують ще кілька закладів. Про їхнє відкриття повідомлять додатково.

«Міська влада намагається робити все можливе, аби навіть в умовах війни діти могли отримати належний розвиток і виховання, водночас дбаючи про їхню безпеку», – запевнив міський голова Анатолій Бондаренко.

Читайте також: у Черкасах об’єднують дві лікарні в одну

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net