У Черкасах волонтерські організації отримуватимуть підтримку з бюджету

Підтримати заходи інститутів громадянського суспільства, спрямовані на допомогу Збройним силам України, хочуть у Черкасах. Відповідні зміни до міської програми «Турбота» затвердив виконавчий комітет. Наступне слово за депутатами Черкаської міської ради, інформує сайт Черкаської міської ради


Як пояснила заступниця директора департаменту соціальної політики Юлія Ніконенко, пропонується запровадити конкурс проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади. Йдеться про заходи для залучення міжнародної гуманітарної допомоги для забезпечення потреб Збройних Сил України. Порядок та умови проведення такого конкурсу затверджені постановою Кабміну від 12.10.2011 № 1049. Конкурс планується провести в електронному вигляді.

«Таким чином, ті організації, які пройдуть електронний відбір і переможуть у конкурсі, отримають підтримку з міського бюджету, щоб ще ефективніше допомагати ЗСУ. Пропонуємо спрямувати на цей захід 500 тис. грн.», – зазначила Юлія Ніконенко.

Таким чином, 10 громадських організацій зможуть отримати по 50 тис.грн. на реалізацію програм допомоги захисникам.

«Черкаська міська влада усвідомлює важливість волонтерського руху для наближення перемоги України. Тому ми і надалі надаватимемо усебічну підтримку нашим волонтерам», – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

За ці зміни до програми «Турбота» ще мають проголосувати депутати міської ради.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net