додому Новини Черкащина У Черкасах визначили переможців відкритого чемпіонату міста з баскетболу

У Черкасах визначили переможців відкритого чемпіонату міста з баскетболу

0

Вихідними у стінах ПС "Будівельник" завершився відкритий чемпіонат Черкас з баскетболу. Про це повідомляє прес-служба БК "Черкаські Мавпи".

Участь у змаганнях Вищої ліги взяли сім команд з Черкас та області. Колективи стартували у форматі регулярного чемпіонату, за результатами якого було визначено чотири найсильніші команди.

Саме вони цими вихідними у фіналі чотирьох і розіграли чемпіонство.

У першому півфіналі команда ЧДТУ поступилася "Ветеран-Баскет" з рахунком 77:99, другим фіналістом став колектив з Черкас "Місто", що обіграв золотоніський "Легіон" здобувши 84 очка проти 64.

Володар бронзових медалей визначився в напруженій боротьбі. Команда ЧДТУ дотисла "Легіон" з перевагою в два очки та з рахунком 87:85.

Переможцем змагань стала команда "Місто", що у вирішальному поєдинку переконливо переграла "Ветеран-Баскет" з рахунком 103:72.

Як повідомляв сайт vikka.ua, баскетбольна школа "Черкаських Мавп" шукає дитячого тренера.