У Черкасах виступили проти перейменування вулиці Волкова

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію з проханням не перейменовувати вулицю Волкова на вулицю Гостромогильну. Ініціював цю петицію місцевий житель Костянтин Чеснов.

«Мешканці вулиці Волкова в Черкасах проти перейменування ії на вулиця Гостромогильна. Можна вигадати дуже багато інших назв. Наприклад, ім’я героя, що загинув за Україну. Ми розуміємо, що історія і декомунізація дуже важливі справи. А чи хотів би автор такої пропозиції жити на вулиці з такою назвою?», – написав автор петиції.

Він переконаний, що назва вулиці повинна не тільки відображати історичні моменти, а і викликати гордість та радість ії мешканців.

Топонімічна комісія Черкаської міської ради минулого тижня прийняла рішення перейменувати 17 вулиць у Черкасах. Серед них – вулицю Волкова на Гостромогильну. Історики, які входять до складу комісії, зазначили, що Гостромогильна – це історична назва місцевості. На розі нинішніх Кобзарська (Вербовецького) та Волкова був скіфський курган – Гостра Могила. Певний час вулиця мала назву Гостромогильна.

Детально про цю місцевість і скіфський курган розповів історик Михайло Сиволап

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Босс
Босс
1 рік тому

Вулиці з могильними назвами… Це ж до якого біса треба допитися чи з’їхати з глузду і людей за людей не вважати. Крім назв і понтів той автор проєкту нічого і нікого навколо себе не бачить і не відчуває. Ощасливити Черкаси могильними вулицями – повний треш. Хоч кургани, хоч що – але могила є могила. Борони нас Боже від таких горе-новаторів і горе-патріотів

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net