У Черкасах виплатять грошову винагороду матерям-героїням

Порядок надання одноразової грошової винагороди жителькам міста Черкаси, яким згідно із законодавством України присвоєно почесне звання "Мати-героїня", затвердив виконавчий комітет Черкаської міської ради, передає прес-служба мерії.

Цей порядок визначає механізм призначення та виплати одноразової грошової винагороди жителькам міста Черкаси, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, зокрема дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

Право на отримання грошової винагороди мають жительки м. Черкаси, які отримали почесне звання "Мати-героїня" не раніше, ніж затверджено цей порядок, та місце проживання яких зареєстровано у м. Черкаси. Грошовою винагородою є одноразова виплата з міського бюджету у розмірі 5 тис. грн.

Для отримання грошової винагороди отримувачі подають до відділу звернень департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради такі документи:

заяву на ім’я міського голови м. Черкаси про виплату грошової винагороди;
оригінал та копію документу, що посвідчує особу та реєстрацію місця проживання у м. Черкаси;
оригінал та копію довідки про присвоєння номера платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
оригінал та копію посвідчення до почесного звання України "Мати-героїня";
реквізити банківського рахунку для перерахування коштів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці вимагають у мера завершити ремонт спортзалу в одній із шкіл.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут