У Черкасах викрили нелегальні газові заправки

У Черкасах викрили нелегальні газові заправки АГЗП ТОВ "Оранжгаз" по вулицях В. Ложешнікова (Крупської), 58, вул. Дахнівська, 32, вул. Чигиринська, 66/2, вул. Смілянська, 145, вул. Корольова, 2, вул. Надпільна, 218, просп. Хіміків, 82. Про це повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков на своїй сторінці у Facebook.

Так, під час перевірки екологи виявили відсутність дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел на п’яти АГЗП, що розташовані за адресами: вул. Дахнівська, 32, вул. Чигиринська, 66/2, вул. Смілянська, 145, вул. Надпільна, 218, просп. Хіміків, 82. Відсутні (не представлені) проекти господарської діяльності з матеріалами оцінки її впливу на навколишнє природне середовище на всіх об’єктах АГЗП ТОВ "Оранжгаз", що є порушенням статті 51 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища"; відсутні (не представлені) документи, що посвідчують право власності чи право користування на земельні ділянки на всі об’єкти АГЗП ТОВ "Оранжгаз".

Держекоінспекцією у Черкаській області направлено адміністративний позов до Черкаського окружного адміністративного суду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на автозаправках Черкас подорожчав газ.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут