У Черкасах відзначили найкреативніші будинки та двори

Незвичайні рослинні композиції, квіткові клумби з екзотичними "мешканцями" та декоративні озерця. Так прикрашають свої будинки та двори черкасці. Сьогодні, 3 лютого, назвали імена переможців загальноміського конкурсу "Оточи себе красою".

Найкраще облаштували прибудинкову територію мешканці багатоповерхового будинку, що по вул. Г. Дніпра, 53, (ОСББ "Каскад -53"). За перемогу місто їм презентувало гірку. Кажуть: діток дуже багато, тож пустувати не буде.

"У нас дуже дружний двір, та і голова ОСББ надихає. Ще на самому початку біля будинку був величезний пустир з піском. Ми оживили ташу територію: завезли землю, посадили рослини, оформили усе декоративним камінням", – розповідає мешканка будинку Вікторія Коваль.

Ніна Михальчак разом із сусідами уже втретє бере участь у проекті. Про свій двір за адресою Луначарського, 15, вони дбають давно. Запевняють: немає нічого складного, головне бажання та ініціативні люди.

"У нашому дворі росли старі тополі. Ми їх позрізали і на тих пеньочках зробили вітрячок, повирізали фігурки зі старих шин та посадили квіти. Тепер за рослинами доглядаємо, поливаємо їх та разом сапаємо. Нічого складного немає, от тільки якби ще й ніхто не псував красу, бо є все-таки у нас несвідомі громадяни", – зазначає Ніна Михальчак.

За словами головного спеціаліста відділу дизайну міського середовища та архітектури МВК Оксани Величко, такий конкурс у Черкасах проводять з 2009 року. Все заради того, аби заохотити містян спільно робити місто більш привабливим.

"Більше двох десятків проектів цьогоріч вивчала конкурсна комісія. Оцінювали і креативність підходу, і техніку виконання, і естетичність. Призи отримали усі учасники, а переможці вибороли для своїх дворів елемент благоустрою: гірку, гойдалку та лавку", – додає Оксана Величко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси потерпають від навал сміття.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут