У Черкасах відзначили двох діячів освіти та спорту

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету міський голова Анатолій Бондаренко відзначив представників освіти та спорту. Про це повідомила пресслужба Черкаської міської ради.

Директорці Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Топчій Ірині Вікторівні міський голова вручив подяку – за зразкове виконання посадових обов’язків, впровадження в освітній процес інноваційних методів навчання та виховання, створення сучасного навчального закладу, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста, а також із нагоди 60-річчя від дня народження.

Начальнику регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Горященку Юрію Володимировичу міський голова вручив медаль «За сумлінну працю» – за багаторічну плідну працю, відданість обраній справі, високий професіоналізм, сприяння у проведенні міських спортивно-масових заходів, підготовку спортсменів міжнародного рівня та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста. Додамо, що в цьому році Юрій Володимирович святкує 70-річчя (його загальний стаж роботи – 49 років).

Як повідомляла vikka.ua, черкащанин представляє Україну на легкоатлетичних змаганнях у Кенії. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net