У Черкасах відкрили «Німецький діагностичний центр» (ФОТО, ВІДЕО)

Міжнародні стандарти якості, провідні технології, бездоганний сервіс. У Черкасах запрацював «Німецький діагностичний центр». Це – медичний заклад із якісно новим, європейським рівнем обслуговування клієнтів. Спеціальне німецьке обладнання Siemens 2021 року випуску дозволяє проводити високоточні дослідження окремих частин тіла та всього організму, своєчасно виявляти безліч небезпечних захворювань, якщо діагностика іншими методами є складною або взагалі неможливою.

Дарія Дрига, лікар-рентгенолог:

«Це може бути і гострий апендицит, девертикуліт. Це можуть бути обстеження головного мозку, кісток. Ми проводимо ангелографію, як головного мозку так і нижніх кінцівок черевної аорти»

У «Німецькому діагностичному центрі», також  доступні обстеження на апаратах КТ, МРТ, рентген із залученням найсучасніших високотехнологічних розробок. Дослідження проводяться з максимальним рівнем якості і комфорту, мінімізуючи стрес для пацієнта та шкідливість від опромінення

Сергій Журавльов, лікар рентгенолог:

«Доза, яка отримується на цьому апараті вона наднизька. Аналогів такого обладнання немає в місті Черкаси»

Сучасне обладнання, німецький порядок та фахівці найвищого рівня. Ці складові роблять «Німецький діагностичний центр» лідером в питаннях діагностики у Черкасах та області

Сергій Хакало, директор «Німецький діагностичний центр»

«Ніхто зараз не має ані можливості, ані ресурсу щось завозити із закордону, встановлювати. Враховуючи всі ці складові ми сьогодні найвищі класом діагностики. І я думаю, що всі ви швидко у цьому переконаєтеся»

Голова ЧОВА Ігор Табурець надає відкриттю такого центру стратегічного значення

Ігор Табурець, голова Черкаської обласної військової адміністрації:

“Така потреба на сьогодні у нас є, зогляду на те, що твориться у нашій країні. Тому саме у таких центрах населення внутрішньо переміщені особи, наші воїну будуть мати можливість проходити діагностику. Сучасну діагностику. Про це йдеться у першу чергу».

«Німецький діагностичний центр» має зручне розташування. Він знаходиться поблизу КНП “Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” по вулиці Благовісна 213.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x