У Черкасах відкрили “Мамину школу” для ВПО

У Черкасах відкрито “Мамину школу” для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Департамент соціальної політики Черкаської міської ради.
Такий проект реалізується в Черкасах вперше і відбувається під патронатом заступниці міського голови Марини Гаркавої в партнерстві з ГО «Україна на часі», ГО «Українська сімейна фундація» та департаментом соціальної політики.
– Обставини, через які мами з дітками мусили залишити свої домівки та залишитися в нашому місті, справді сумні. Однак попри це ми як представники міської влади й активної черкаської громадськості з перших днів війни докладаємо всіх зусиль і дійсно дуже стараємось, щоб ви відчували себе тут комфортно та безпечно. Окрім цього, започатковуємо низку проектів, спрямованих на психологічну підтримку жінок, аби вони не відчували себе сам на сам зі своїми емоціями та проблемами, а швидше адаптувалися до нових умов життя, зокрема і в нашому місті. Це будуть інтерактивні зустрічі, присвячені доланню труднощів, вихованню дітей та іншим цікавим жіночим темам, – презентувала «Мамину школу» Марина Гаркава.
На заняття мами можуть приходити разом із дітьми. І поки дорослі займаються в групах психологічної взаємопітримки, їхні діти разом із волонтерами ГО «Українська сімейна фундація» виготовляють поробки та роблять руханки.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net