НовиниЧеркасиУ Черкасах видають «Картки містянина»: для чого, де отримати?

У Черкасах видають «Картки містянина»: для чого, де отримати?

-

- Advertisment -

Оплата проїзду, облік пільговиків, соціальні програми та додаткові бонуси. Усе це – про «Картку черкасця», яку вже почали видавати жителям Черкас. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

валідатор
Що таке «Картка черкасця»?

Це спільний проект Черкаської міської ради, компанії «SMART-TICKET TECHNOLOGY», яка виграла конкурс на справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті, а також банка-партнера МТБ Банк. Видача «Карток черкасця» – це черговий етап реалізації транспортної реформи у Черкасах. Цьому передувало запровадження електронного квитка у громадському транспорті міста.
«Картка черкасця» – це банківська платіжна карта із NFC-технологією, яка виконує функції засобу валідації та може бути використана для здійснення оплати проїзду.
Нині втілюється перший етап цього масштабного проекту, на якому її власники зможуть користуватися нею як проїзним документом. В програму входить розподіл категорій населення на пільгову (при наявності відповідного документу) та непільгову.
«Картка  черкасця» – важливий і корисний інструмент як для міської влади, так і для громадян. Вона одночасно є проїзним документом, платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних утримувача картки й підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг. Міській владі це дає широкі можливості для збору аналітичних та статистичних даних, які дозволять оптимізувати транспортну систему Черкас», – відзначає міський голова Анатолій Бондаренко.


Фіксація пільговика у транспорті

Для  пільгового проїзду необхідно прикласти «Картку черкасця» з пільговим тарифом до присторою у транспорті, щоб завалідувати свою подорож. Фіксація має бути безпосередньо пластиковою карткою. Термін, з якого має бути обов‘язкова валідація пільговиками, ще не визначений, і це лише перший етап заохочення і  адаптації, коли пільгова категорія пасажирів має звикнути до змін та привчити себе фіксувати подорож у транспорті.

Ніяких обмежень в кількості подорожей пільговиками в муніципальному транспорті на даний час немає. Картка діє як розрахункова  як в муніципальному транспорті (наразі це тролейбуси), так і в транспорті  приватних перевізників (де впроваджено автоматизовану систему обліку оплати проїзду).
Пільгова категорія населення валідує себе з «нульовим тарифом»  тільки в муніципальному транспорті, в транспорті приватних перевізників картка працює по тарифу перевізника. У всіх випадках при собі пасажир повинен мати відповідний документ, що засвідчує  право на пільгу.


Як можна відслідковувати подорожі?

Установивши додаток «Смарт Сіті» і додавши картку черкасця, можна відслідковувати історію своїх подорожей, і у разі виникнення питань подзвонити на гарячу лінію безпосередньо з транспорту або у будь-який зручний для пасажира час.
«Транспортний функціонал було спроєктовано в «Картку черкасця» з метою підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг міським пасажирським транспортом, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні пільгових перевезень» , – наголосив Андрій Сльота, директор з розвитку компанії «SMART-TICKET TECHNOLOGY».

Більше інформації про транспортну картку можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/STTcity/.

автобус маршрутка Черкаси
Використання «Картки черкасця» як платіжної

Оскільки партнером у впровадженні проєкту є МТБ Банк, «Картка черкасця»  є ще й платіжною. Нею можна оплатити подорож на валідаторі. Скачавши мобільний додаток банку МТВ 360, можна моніторити будь-які платіжні операції по картці.
При відкритті рахунку картка йде з «нульовим балансом». Клієнт самостійно може поповнити її для власних потреб.
Клієнт сам може вирішити перевести на цю картку можливість нарахування заробітної  плати чи пенсії. Для цього необхідно звернутися у відділення банку для консультації.
Наразі у Черкасах видано близько 2500 «Карток черкасця». На даний час більшу частину з них отримали пільговики.
«Ми зараз працюємо над тим, щоб картка наповнювалася новими сучасними сервісами та перевагами. Більш того, ми найближчим часом надамо можливість швидко оформлювати картку та взаємодіяти з банківськими сервісами завдяки засобам віддаленої ідентифікації за допомогою Дія та Liveness. Ми дивимося у майбутнє, і цей функціонал прийдеться до вподоби  молоді та більш вимогливій частині жителів міста. Нові технології значно спрощують комунікацію з фінансовими установами і економлять час користувачів банківських послуг», – зауважує Голова правління МТБ Банку Юрій Кралов.
Для зручності жителів міста Черкаси, МТБ Банк планує відкрити нові сучасні відділення у Південно-Західному районі, в районі Хімселища та на Митниці до середини літа цього року.

Переваги і бонуси

Окрім оплати за проїзд та засвідчення пільги на такий проїзд, «Картка черкасця» даватиме власнику низку переваг. Уже в наступному місяці власники картки зможуть отримати 5% кешбеку  у низці торгових мереж («Волошкове поле», Моллі), у мережі аптек МЕДІТ-М, ГАЛА АПТЕКА,  АПТЕКА 03, деяких закладах громадського харчування.
«Наразі робота над наповненням цієї частини картки триває. У подальшому на цю картку також будуть акумулюватися різноманітні соціальні пільги, знижки у муніципальних закладах та приватних сервісах тощо. Цей список буде розширюватися і надалі. Запрошуємо бізнес до цієї взаємовигідної співпраці задля розвитку нашого міста», – зазначає перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Хто може отримати «Картку черкасця»?

– Усі громадяни, що зареєстровані у місті Черкаси (в тому числі ті, що мають право на безоплатний проїзд або мають право на оплату часткової вартості проїзду (школярі, студенти, тощо).

Де розташовані точки видачі?

  • Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького,36.
    ● Департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307.
    ● Відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224.
    ● Центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170.

 

Попередньо проводиться запис через електронний носій (в ЦНАП) і складаються списки, для розвантаження черг.

Час роботи точок видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255, тех. підтримка транспортної картки: 0675741088.

! Під час повітряної тривоги видача карток припиняється.

Які документи необхідні для оформлення «Картки черкасця»?

– паспорт або документ, який його замінює;
– якщо паспорт нового зразка, то виписка про місце проживання;
– ідентифікаційний номер;
– документ, який підтверджує статус пільговика (за наявності).

Де можна поповнити картку?

Поповнити картку можна безкоштовно у відділеннях МТБ Банку та у більш ніж 46 000 термінальній мережі партнерів по всій Україні (Sistema, City24, 2Click, Easypay, IBOX).

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

«Відтяв пальці»: у Черкасах патрульні допомогли чоловіку (ВІДЕО)

Черкаські патрульні супроводили до медичного закладу чоловіка, що відтяв собі пальці. Подія сталася в Черкасах по вулиці Сумгаїтській. До...

Погода на Черкащині: від аномального тепла до грозових дощів

Нещодавно більша частина Черкащини знаходилась під впливом східного антициклону, що призвело до стабільної та аномально-теплої погоди з денними температурами...

Цікаве:

Транспортна Компанія “STATUS TRAVEL” найкращий супутник у ваших подорожах!

“STATUS TRAVEL” займається перевезенням пасажирів та пропонує широкий спектр...

Алергія: розуміння та лікування

Алергія – це одна з найпоширеніших проблем здоров'я, що...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x