У Черкасах стартував прийом проектів на громадський бюджет

Від 2 до 31 липня в Черкасах триватиме прийом проектів від жителів міста для участі в громадському бюджеті. Ця програма є можливістю громадян втілити свої ідеї та своє бачення розвитку міста за рахунок коштів міської казни. Цьогоріч на реалізацію ініціатив виділили 10 млн грн. Про це йдеться на сайті міськради.

1 млн грн спрямують на малі проекти (вартістю від 30 тис. грн до 299 999 грн) і ще 9 млн грн на великі проекти (від 300 тис.грн. до 2 млн грн).

Подати проект можна, завантаживши бланк-заявку на офіційному сайті Черкаської міської ради  та надіславши його на електронну адресу gb.ck.ua@ukr.net або прийти особисто та подати проект на першому поверсі в приміщенні міської ради (вул. Б. Вишневецького, 36).

До слова, автор першого поданого в цьому році проекту ("забезпечення пожежної безпеки центральної частини міста Черкаси шляхом встановлення наземних пожежних гідрантів на бульварі Шевченка") отримав від координаційної ради подарунок.

Додамо, що кожної середи (4, 11 та 18 липня) з 18-00 до 19-00 в 206 кабінеті ЧМР проходитимуть додаткові консультації з приводу підготовки та подання проектів у 2018 році.

Крім того, нагадаємо, до 13 липня прийматимуть заяви від усіх охочих приєднатися до команди Координаційної ради з питань громадського бюджету. Для цього на адресу Черкаської міської ради (кімната 102, вул. Б. Вишневецького, 36) необхідно подати:

заяву про бажання взяти участь у зборах з обрання членів Координаційної ради від громадськості з інформацією про прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, його контактні дані, електронну пошту, досвід діяльності та можливий напрямок роботи у Координаційній раді.

До складу Координаційної ради увійдуть чотири представники від громадськості, що наберуть найбільшу кількість голосів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани проїдуть на двоколісних за дотримання ПДР.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут