У Черкасах стартував донорський марафон

Двотижневий донорський марафон «Донорство – це захист» розпочався 28 липня у Черкаському обласному центрі служби крові Biopharma Plasma Cherkasy. Ініціатором благодійної акції виступила Черкаська обласна державна адміністрація.

«Захисти своєю кров’ю» – таке гасло ми обрали для цього марафону. Співробітники багатьох структур у нашій області є донорами, і ми вирішили, що якщо протягом двох тижнів вони масово, організовано, колективами прийдуть здавати компоненти крові – це буде гарною популяризацією донорства в області. Спочатку акція задумувались для представників структур, які дбають про захист громадян – поліції, рятувальників, прикордонників, військових. Але врешті зголосилися й інші колективи, що вкотре підтверджує: бути донором, захищати інших своєю кров’ю, може кожен, хто має бажання та не має протипоказань, – говорить заступник голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

У Biopharma Plasma Черкаси для учасників марафону визначили окремий час: із 14 до 16 години. Кажуть, що донорам раді завжди і подібним марафонам тільки сприяють.

«Представники різних компаній та структур є донорами. Однак приходять вони, здебільшого поодинці. А так зване корпоративне донорство, коли люди приходять цілими колективами – це гарний спосіб згуртуватися, створити невелику донорську спільноту та популяризувати донорство серед інших. Саме тому ми завжди раді колективам, передбачаємо для них окремий час», – зазначає директор Biopharma Plasma Черкаси Олександр Безуглий. –

Більше того – нинішній марафон є благодійним, донори здають компоненти крові безоплатно, що свідчить про те, що донорство – це насамперед милосердя, донорство – це захист тих, хто цього потребує.

Першими в марафоні взяли участь представники Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Вони передають естафету представникам Державної служби надзвичайних ситуацій.

Сайт vikka.ua повідомляв, не дихала майже півгодини: на Черкащині медики повернули до життя жінку, що потонула.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net