У Черкасах роздаватимуть продукти вразливим категоріям населення

Департамент соціальної політики приймає документи на видачу продуктових наборів жителям міста з числа найбільш вразливих категорій. Про це установа повідомляє на своїй фейсбук-сторінці.

Право на отримання продуктових наборів мають зареєстровані у місті Черкаси громадяни, які перебувають на обліку в департаменті соціальної політики Черкаської міської ради як отримувачі державної соціальної допомоги, та належать до таких категорій:

  • багатодітні сім’ї;
  • малозабезпечені сім’ї;
  • одинокі матері;
  • особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
  • особи, які не мають права на пенсію;
  • особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю;
  • сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб.

Звернутися за продуктовим набором може особа, на чиє ім’я призначено державну соціальну допомогу або особа, яка перебуває на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб (для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на отримувача та кожного з членів його сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога.

Попередній запис громадян здійснюватиметься за номерами телефонів:

(095)200-16-45

(067)509-50-26

(093)296-54-58.

Під час написання заяви на отримання продуктового набору заявнику необхідно мати: оригінал та копію документу, що підтверджує його особу та підтверджує реєстрацію місця його проживання, оригінал та копію ідентифікаційного коду платника податків.

Громадяни, які мають паспорт громадянина України, виготовлений у формі ID-картки, повинні мати і при собі і оригінал та копію довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру, видану територіальними органами та підрозділами Державної міграційної служби разом з ID-карткою, для підтвердження відомостей про місце проживання.

Читайте також:

У Черкасах шукають газові балони для буржуйок на передову

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net