У Черкасах рішенням суду арештували майно власника банку "Михайлівський"

Голосіївський суд Києва наклав арешт на майно власника збанкрутілого банку "Михайлівський". Відповідну ухвалу оприлюднено в судовому реєстрі 18 січня. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Усього заарештовано 11 земельних ділянок в різних районах Київської області та 23 об'єкти нерухомості, більшість з яких розташовані у Черкасах. Однак є ряд об'єктів, розташованих на території окупованого Криму, зокрема у Севастополі.

Так, у Черкасах арештовано 15 нежитлових приміщень торгово-офісного центру "Митниця", розташованого за адресою вул. Припортова, 22а та одне нежитлове приміщення загальною площею 2427,1 кв. м за адресою вул. Припортова, 42/1.

Нагадаємо, 23 травня 2016 року Нацбанк відніс "Банк Михайлівський" до категорії неплатоспроможних. У листопаді Верховна Рада ухвалила закон, який захищає вкладників, що постраждали від закриття банку "Михайлівський" і дає правові підстави для виплати компенсації. За оцінками Фонду гарантування вкладів, йдеться про 14 тисяч вкладників із депозитами на загальну суму 1,2 млрд грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, один з відомих українських банків Нацбанк визнав неплатоспроможним.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут