У Черкасах реконструюють тротуар і збудують майданчик для паркування автомобілів

Реконструкцію ділянки вулиці Чорновола від вулиці Бидгощської до проспекту Хіміків у Черкасах планують продовжити. Наразі роботи, які виконує підрядна організація ТОВ "Главшляхбуд", завершені на 90%. Про це у відповіді на петицію повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

"На численні прохання мешканців мікрорайону з об’єктивних причин виникла необхідність внести деякі зміни до проектно-кошторисної документації та виконати додаткові роботи з реконструкції об’єкту в межах "червоних ліній" вулиці", – зазначив міський голова.

Зокрема йдеться про зміну геометричних параметрів окремих примикань, в’їздів та виїздів (довжина та ширина асфальтобетонного покриття); влаштування додаткових майданчиків для паркування автомобілів; реконструкцію тротуарів у межах зупинок громадського транспорту з наданням можливості пішоходам зручно рухатися до найближчої вулиці чи провулку, ув’язавши їх із посадковим майданчиком. У тому числі планується реконструювати і тротуар уздовж Черкаського бізнес-коледжу до вулиці Чіковані.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах візьмуться за реконструкцію скверу.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут