У Черкасах провели рідкісну операцію для дівчинки з вродженою вадою

На Черкащині лікарі провели рідкісну операцію дівчинці з вродженою вадою сечової системи, лівостороннім гідронефрозом з відсутністю функції нирки. Про це повідомляють «Факти» з посиланням на Черкаську обласну лікарню.

Нефректомію провів обласний дитячий уролог Петро Мирошник. Контролював анестезіологічне забезпечення пацієнтки завідувач ВАІТ Віктор Жила.

У комбіновану анестезію входила низкопотокова інгаляційна, внутрішньовенна та перідуральна анестезія з подальшим мультимодальним знеболенням. У лікарні пояснили, що таке знеболення маленьких пацієнтів проводиться в першокласних світових клініках.

Операція пройшла успішно і дівчинка вже відновлюється під контролем медиків.

Гідронефроз – це захворювання нирок, що спровоковане порушеннями відтоку сечі від нирки, внаслідок чого в чашечках та мисках нирок наростає гідростатичний тиск. Під тиском чашково-мискова частина нирки починає розширюватися, викликаючи порушення в її роботі. Хвороба може виникати як на ембріональному етапі розвитку, так і в ранньому дитинстві. На початковому етапі часто має безсимптомний перебіг.

Як повідомляла vikka.ua, у Черкасах зростає кількість інклюзивних класів (відео). 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net