У Черкасах провели акцію на підтримку дітей з аутизмом

Акцію на підтримку своїх вихованців із аутизмом провели сьогодні, 2 квітня, працівники Черкаському центрі комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю «Жага життя». Педагоги прослухали лекцію психолога про необхідність максимальної підтримки дітей з аутизмом, разом із дітьми складали пазли та фотографувалися.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

«Доведено, що люди з аутизмом можуть бути надзвичайно обдарованими, іноді проявляють просто геніальні здібності до малювання, музики, конструювання, математики. Проте їм потрібно набагато більше часу, аби навчитися чомусь простому. Ми в цьому теж переконуємося на прикладі наших вихованців, яких на сьогодні 18. Це добрі та розумні діти. До 6 років мозок дитини активно засвоює інформацію. І якщо до цього віку намагатися розвивати дитину зусиллями психологів, арт-терапевтів, логопедів, то з часом її можна адаптувати до соціального життя», – говорить директорка центру Лариса Милашенко.

Зазначимо, що символами всесвітнього дня поширення інформації про аутизм, який відзначають 2 квітня, є блакитний колір і пазли. У світі проходять різні акції, привертаючи увагу суспільства на дітей і дорослих з таким захворюванням, аби вони стали повноправними членами суспільства. В Україні офіційно зареєстровано понад 7 тисяч людей із аутизмом, на Черкащині маємо на сьогодні 150 таких дітей.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан запрошують стати благодійниками для дитячих відділень лікарень.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут