У Черкасах просять встановити лежачий поліцейський на пішохідному переході по вулиці Героїв Дніпра, що біля пляжу «Живчик». Відповідну петицію на сайті Черкаської міської ради зареєструвала черкащанка Анастасія Єрьоміна.
![перехід](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/08/17122208/62fc7c25df10c.jpg)
«Всі ми знаємо, що по вул. Героїв Дніпра була зроблена якісна дорога, але деякі водії вважають, що ця дорога, якийсь автобан, на якому не існують переходи для людей», – написала авторка петиції.
За її словами, кожен день через перехід ходить багато дітей, які навчаються в 31 та 33 школі, матусі з візочками та відпочивальники. Поряд розташований пляж «Живчик», кафе волейбольний та футбольні майданчики. Влітку пляж щодня відвідують тисячі черкащан.
Анастасія Єрьоміна просить зробити лежачий поліцейський і убезпечити перехід для мешканців міста, як зробили біля ЗОШ № 31.
Нагадаємо, що реконструкцію вулиці Г. Дніпра провели чотири роки тому. Ремонт відбувався у кілька черг. Вулицю відремонтували від вул.. Козацької до вулиці сержанта Жужоми. Тут зробили дорожнє покриття, тротуари і велодоріжку. Реконструкція вулиці Г. Дніпра обійшлася міському бюджету у понад 80 млн. грн.
Щоб петицію розглянули депутати Черкаської міської ради, вона має набрати протягом місяця не менше 500 голосів.
Як інформує сайт vikka.ua, у Кирило-Мефодіївському храмі, що у Черкасах біля першого корпусу Черкаського національного Університету, відкрився благоднійний ярмарок. Там можна придбати прикраси, посуд, іграшки, мило, свічки, ляльки, пряники та печиво.
Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:
Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua
Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news
Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA
Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv
Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785