У Черкасах пройшов з’їзд урологів: робили операції

У Черкаському обласному центрі онкоурології провідні хірурги країни виконали п’ять малоінвазивних втручань, що пов’язані з дробленням каменів у нирках. Майстер-клас відбувся в межах I з’їзду Академії української урології.

Так, за допомогою мережі протягом першої години до заходу долучилися близько 300 фахівців з різних областей. Конференцію організували за участю завідувача Черкаського обласного центру онкоурології Романа Морару-Бурлеску. За його словами, ця подія є унікальною для української урологічної спільноти, бо на базі лікарні вдалося об’єднати найкращих фахівців країни, які погодилися приїхати і провести два дні живої хірургії.

– На жаль, через пандемію COVID-19 та війну більшість лікарів не можуть поїхати за кордон, аби отримати необхідну інформацію та підвищити рівень кваліфікації. А професійний розвиток є необхідним для покращення якості надання медичних послуг. Тому цей івент дає можливість нашим фахівцям удосконалити вміння та почати активно впроваджувати сучасні технології на базі своїх клінік. Ми об’єднали знання, напрацювання та досвід в одній операційній і передаємо це всій країні, – зазначив Морару-Бурлеску.

У програмі з’їзду лікарі охоплять увесь спектр урологічних захворювань, зокрема, сечокам’яної хвороби, доброякісних та злоякісних патологій.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net