Online TV
НовиниЧеркащинаУ Черкасах працює клон комунального підприємства

У Черкасах працює клон комунального підприємства

- Advertisment -

У Черкасах існує два підприємства з фактично ідентичними назвами. Одне з них – комунальне підприємство, засновником якого є Черкаська міська рада, а інше – приватне, засновниками якого є родичка депутата міської ради та син директора однойменного комунального підприємства.

Мова йде про комунальне підприємство "Придніпровська служба утримання будинків" та приватне підприємство "Придніпровська служба управління будинків". У скороченій абревіатурі вони звучать однаково: КП "Придніпровська СУБ" і ПП "Придніпровська СУБ". Різниця лише у двох словах "приватне" і "управління".

Керівником комунального підприємства є Сергій Танюк. Його призначив  у червні минулого року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Директором приватного-клону – Вадим Ясько. Але цікавим є склад засновників приватного товариства.

Засновниками ПП "Придніпровська СУБ" є двоє осіб: Марія Бінусова (начальник абонентського відділу КП "Придніпровська СУБ") та Віталій Танюк (син директора КП "Придніпровська СУБ"). Підприємство засноване 14 грудня 2016 року. Адресою реєстрації є домашня адреса проживання директора комунального підприємства Сергія Танюка.

Марія Бінусова працює на комунальному підприємстві начальником абонентського відділу. Вона є родичкою депутата міської ради Михайла Бінусова. Днями інформаційне видання "Слово і діло" з’ясувало, що пані Бінусова придбала дорогий позашляховик "Порше Каєн" 2007 року випуску. Відповідні зміни вона внесла до E-декларації. За інформацією видання, пані Бінусова торік заробила трохи більше 900 тис. грн, а в готівковій формі зберігає понад 1,3 млн грн.

Цікавим також є те, що пані Бінусова має у власності автомобіль "Лексус", який передала в користування судді Черкаського окружного адміністративного суду Валентині Орленко (її чоловік, до речі, є головою Соснівського районного суду м. Черкаси).

Для чого ж створювати тотожне підприємство?

У 2010 році в Черкасах за подібною схемою (створення підприємств з однаковою назвою) пішли директори колишніх РЕУ. Вони замовляли у клонів послуги (ремонти під’їздів, придбання мітел тощо). Фактично кошти жителів Черкас через фірми-посередники переходили в кишені колишніх керівників. Коли схема була викрита, то більшість директорів звільнили.

Чи замовляло комунальне підприємство послуги у свого двійника – поки що невідомо.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкаській облраді відмовилися від оскандаленого автомобіля вартістю понад мільйон.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині громадська організація за рік отримала дохід в 3,5 млн грн (ОНОВЛЕНО)

Громадська організація “Проти Корупції” із реєстрацією в Черкаській області  отримала за 2024 рік 3,5 млн грн. Про це свідчать дані...

На Черкащині офіційно призначили нового головного прокурора

Володимир Пономаренко, новий очільник Черкаської обласної прокуратури зустрівся із колективом. Про це пишуть на сторінці обласної прокуратури. "Відповідно до пріоритетів,...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас