У Черкаській міській раді пояснили, що міська влада вживає низку енергоощаджувальних заходів. Серед іншого, вулиці Черкас освітлюватимуть у економ-режимі на 50% від потужності: працюватиме підсвітка пішохідних переходів і частково ліхтарі. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.
![У Черкасах вимкнуть](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/03/15164817/dark-ellow-bulb-light-%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%BE-%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B6%D0%B0%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0.-Daniel-Reche-1024x680-1.jpg)
«На базі «Черкаситеплокомуненерго» у нас є додаткова генерація, і ми сьогодні подаємо додатково 1 мегават у енергосистему України. У економ-режимі вуличне освітлення споживає вполовину менше від цієї потужності. Тому ми можемо тримати наше вуличне освітлення частково увімкненим, і водночас ще пів мегавата віддавати в енергосистему України, допомагаючи іншим областям», — зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.
Крім того, він наголошує громадянам та представникам бізнесу на необхідності ощадливо ставитися до споживання електроенергії.
Також задля економії електричної енергії в Черкасах скоротять кількість тролейбусних рейсів. 24 жовтня тролейбуси продовжать курсувати за графіком вихідного дня. З ним можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/3yWNvMV.