У Черкасах планують створити "Дирекцію пляжів"

У Черкасах планують створити нове комунальне підприємство, якому в подальшому передадуть міські пляжі, які нині перебувають на балансі "Дирекції парків", повідомляє "Інфоміст".

За словами секретаря міської ради Олександра Радуцького, ідея зі створенням "Дирекції пляжів" існувала давно.

– "Дирекція парків" має займатися парками, а "Дирекція пляжів" відповідно – пляжами. Є різні ДБН по утриманню, які існують для парків і скверів, і є зовсім інші, окремі, для пляжів. Зона відпочинку і там, і там, але з дещо іншими напрямками. Тому є така ідея зараз серед депутатів. Такі підприємства утворюються рішенням сесії міської ради. У нас зараз є елементи інфраструктури, як-от "Пушкінський" пляж, які ми можемо передавати новоствореному підприємству, – сказав він.

Радуцький каже, що теоретично нове КП може бути створене протягом місяця. Він зазначає, що спочатку підприємство буде дотаційним, але запевняє, що з часом воно стане самодостатнім. Радуцький називає це інвестицією в інфраструктуру міста.

– Якщо в приватного підприємця закінчиться термін оренди пляжу, то автоматом ця територія стає міською, і потраплятиме в підпорядкування комунального підприємства. Може так статися, що, наприклад, половина пляжів буде в комунальників, а половина – в приватників. Це дасть можливість влаштувати "змагання": комунальні пляжі стануть прикладом для приватників, – вважає він.

Як повідомляв сайт vikka.ua, фахівці перевірили, чи безпечно купатися на черкаських пляжах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net