У Черкасах пішов із життя керівник ансамблю «Росава»

На 49-му році життя пішов у засвіти художній керівник ансамблю «Росава» Черкаської обласної філармонії Сергій Осауленко (26.03.1972 – 23.03.2021).

Сумну звістку повідомив у Facebook колектив філармонії.

Свій творчий шлях у Черкасах Сергій Сергійович розпочав із посади художнього керівника дитячого оркестру духових інструментів у Черкаському центрі дитячої та юнацької творчості.

Перспективний керівник прикладав багато зусиль і до останнього віддавав себе, аби музичне мистецтво в Черкасах завжди було на висоті.

Завзятий та енергійний молодий митець укладав всю свою душу і творчі сили в організацію виконавського життя і Черкаського муніципального духового оркестру: з 2002 року талановитий митець – другий диригент, з 2004 року Сергій Осауленко – головний диригент.

З 2012 року по 2018 рік Сергій Сергійович успішно працював другим диригентом академічного малого симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії. Чимало мистецького натхнення та надзусиль Сергій Сергійович поклав на створення перекладень і аранжувань виконуваних творів для різних складів оркестру та різноманітних інструментальних ансамблів. Як провідний диригент академічного симфонічного оркестру, що пропагував серйозну музику серед молодіжної слухацької аудиторії, Сергій Осауленко виступив одним із ініціаторів, активних натхненників та організаторів циклу концертів «Суботні зустрічі з оркестром».

З 2018 року Сергій Осауленко успішно очолив ансамбль «Росава» Черкаської обласної філармонії та відразу приніс свій творчий стиль у якісний розвиток ансамблевого музичного мистецтва Черкащини.

Митець відбувся на цій землі і завжди та до останнього віддавав себе людям і музиці.

Прощання відбудеться 25 березня в Будинку трауру з 15:30 до 16:30

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаський драмтеатр урочисто відкрили після ремонту.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут