У Черкасах перевірили укриття: які результати

У Черкасах спеціальні комісії перевіряє стан укриттів. Масові перевірки розпочали після трагедії  в столиці. В Черкасах тривоги найчастіше лунають вночі. Місцеві жителі неодноразово нарікали, що саме в нічний час потрапити в укриття проблематично, інформує журналіст ВІККА-НОВИН.

До цього сховища нас привів вказівник. У ньому цілодобово чергують охоронці. Двері відчинені.

ОЛЕКСАНДР ОДНОКОЗ, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

У першу чергу під час огляду звертаємо увагу на доступність для населення, наявність вказівних знаків та табличок і входи і виходи з приміщення. Тут в задовільному стані. Укриваться людям можливо.

Укриття відповідає всім вимогам. Є вентиляційна система, технічна та питна вода. Приміщення розраховане на майже дві тисячі осіб, але черкащани  ним майже не користуються.

А в цьому  укритті є технічна та питна вода.  Воно має все необхідне, щоб приймати людей, відчинене цілодобово. Розраховане на 1000 людей, але, як і попереднім, користуються ним вкрай рідко.

В обласному центрі –  233 сховища, їх перевіряють чотири спеціально створені бригади.

ІГОР КИРИЧЕНКО, ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ УПРАВЛІННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Критерій перевірки це доступність для громадян у разі надзвичаної ситуації, а також наявність покажчиків, які допоможуть громадянам добратися до укриття. На сьогодні нашою мобільною групою перевірено 25 укриттів. Вони всі доступні, є нюанси по розміщенню наружних покажчиків.

В області налічуються півтори тисячі укриттів. Перевірки  показали, що практично до кожного п‘ятого – немає доступу, а дві з половиною сотні сховищ – взагалі непридатні для використання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ШАРА
ШАРА
5 місяців тому

Сколько можно писать ! ПРОВЕРЬ ул.КРЕЩАТИК 188

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x