У Черкасах об’єднали волонтерів в один центр для допомоги армії

У Черкасах оголосили про відкриття єдиного центру допомоги армії. Розташовуватиметься він на території колишньої тютюнової фабрики, а нині Муніципального центру розвитку. Про відкриття центру, який допомагатиме нашим військовим, а також опікуватиметься пораненими та сім’ями загиблих, сьогодні оголосили на спільній прес-конференції голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко, міський голова Черкас Сергій Одарич та представник громадської організації "Громадський блокпост"  Оксана Циганок. Вона і очолила цей Центр.
 
 
Центр допомоги армії об’єднав в собі чотири громадські волонтерські організації: "Правий сектор", БлокПост, "Справедливість", Об’єднання патріотичних сил. Хоча, як стверджують волонтери,  вони відкриті до співпраці з іншими громадськими організаціями. Головне, щоб це було на благо українських військових і добровольців, говорить Оксана Циганок.
 
 
За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, вирішуватимуть, куди спрямувати зібрані ресурси і кошти – виключно громадські організації. Жодного втручання влади. Так само волонтери беруть на себе функції зі збору коштів. Робиться це двома шляхами: через скриньки, які встановлять в різних частинах міста, на АЗС, в банках і магазинах, в торгівельних центрах та через розрахунковий рахунок. Причому рахунок відкритий організацією "Червоний хрест" в "Ощадному банку України". Дізнаватися про потреби бійців можна не лише у центрі чи телефоном. А й через Інтернет. Днями центр допомоги армії запускає сайт. Про свою діяльність інформуватимуть і в соціальних мережах
Черкаський "Центр допомоги армії", вул. Благовісна, 170. Муніципальний центр розвитку (колишня тютюнова фабрика)
 
контактні телефони:
 51-25-51, 050 961-10-01, 
096 074-15-54, 093 741-99-78
 
Рахунок "Червоного хреста", Код ЄДРПОУ 02940380
 р/р 2600631095536 МФО 354507 АТ "Ощадбанк"
 Призначення платежу: Благодійний внесок
 
    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут