У Черкасах обговорили нові тарифи на воду

В КП "Черкасиводоканал" обговорили тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення і схвалення Інвестиційної програми на 2021 рік. А також – необхідності зміни тарифів на 2020 рік.

Щороку до 1 червня "Черкасиводоканал" зобов’язаний подавати до НКРЕКП розрахунки тарифів на наступний рік, попередньо провівши відкрите обговорення з представниками міської влади та громадськістю. Про це інформує пресслужба КП.

Під час заходу начальник планово-економічного відділу КП "Черкасиводоканал" Олександр Шевченко представив наступний запланований рівень тарифів на 2021 рік:

"Найбільші статті витрат, що впливають на зміну тарифів це зростання вартості реагентів, електроенергії, матеріальних ресурсів та інші. Крім того за рахунок діючого тарифу ми повертаємо позикові кошти Світового банку. Завдяки кредиту впроваджується такий соціально та екологічно важливий проєкт як "Розвиток міської інфраструктури 2", – повідомив Олександр Шевченко.

В межах відкритого обговорення розглядалося питання щодо необхідності схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради на 2021 рік, якою передбачено погашення тіла субкредиту в рамках реалізації проєкту "Розвиток міської інфраструктури" та проєкту "Розвиток міської інфраструктури 2".

Також на заході розглянули питання необхідності коригування тарифів на 2020 рік, що пов’язано зі зміною мінімальних обов’язкових гарантій в оплаті праці, визначених Територіальною галузевою угодою на 2020-2022 роки. Представлено наступний запланований рівень тарифів на 2020 рік:

Усі розрахунки подано до національної комісії для розгляду, погодження та подальшого затвердження.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах частково запрацювали заклади освіти.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут