На перехресті вулиць Івана Мазепи (колишня Чайковського) та В’ячеслава Чорновола у Черкасах не розминулися три автівки. Повідомляє Про все.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/20140110/2.jpg)
ДТП сталася сьогодні вранці, 20 лютого. Зіткнулися три автомобілі.
За інформацією патрульної поліції, інспектори опитали водіїв і свідків події та з’ясували, що керманич авто Daewoo, їдучи по вулиці Івана Мазепи, не надав переваги в русі авто Nissan, який рухався головною дорогою та зіштовхнувся з авто Nissan та Opel.
На водія Daewoo інспектори склали протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/20140107/1.jpg)
Як повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР Ірина Назарок, на місці працювали дві бригади екстренки. Медики доправили до Третьої міської лікарні 52-річного чоловіка, попередньо зі закритою черепно-мозковою травмою. Ще один чоловік, у якого був забій грудної клітки від госпіталізації відмовився, – розповіла Ірина Назарок.
Читайте також:
У Черкасах просять «розібратися» із підлітками: вони збираються і слухають російську музику